Interview s "Creme Magazine"

8. července 2010 v 21:59 | SeRezi* |  Selena // News
News on the blog
Seleny oblíbené fráze...
"'Těžké časy netrvají...těžké je dělají lidé.'" Slyšela jsem to od fanouška,
kterého jsem potkala na setu "Ramona and Beezus."
se dostala z nemocnice. se dostala z nemocnice. Skutečnost je, že to řekla 9-ti letá holka - jsem ráda!


Avatar1
Královna charit!
V loňském roce se Selena se stala nejmladším UNICEF velvyslancem v historii - titul, který patřil zpěvačce Kiwi Hayley Westenra. V loňském roce se Selena se stala nejmladší UNICEF velvyslancem v historii - titul, který patřil zpěvačce Kiwi Hayley Westenra. Její první mise byla výlet do Ghany, kde strávila týden a byla svědkem životních podmínek ohrožených dětí, tam venku, kteří nemají přístup k životně důležitým potřebyám, jako je čistá voda, potraviny, zdravotní péče či vzdělání. Její první míse byla výlet do Ghany, kde strávila týden a byla svědkem životních podmínek ohrožených dětí, tam venku, které nemají přístup k životně důležitých potřebyám, jako je čistá voda, potraviny, zdravotní péče či vzdělání.

Selena řekla, že doufá, že její účast přináší nějaké povědomí o dětech v Ghaně, které zoufale potřebují pomoc. "To je důvod, proč se cítím velmi poctěna, že jsem ta, kterou děti poslouchají a berou v úvahu. Potkala jsem i lidi, kteří se mě ptali 'Kde je Ghana?' Selena řekla, že doufám, že její účast přináší nějaké povědomí o dětech v Ghaně, které zoufalý potřebuji pomoc. "To je důvod, proč se cítím velmi poctěn, že jsem ta, kterou děti poslouchají a berou v úvahu. Potkala jsem i lidi, které se mě ptal 'Kde je Ghana?' a pak do ní jeli. Každý den 25.000 dětí umírá z příčin, jimž lze předcházet. Stojím s UNICEF ve víře, že můžeme změnit číslo z 25.000 na nulu. Vím, že toho můžeme dosáhnout, protože UNICEF je na místě a poskytuhe dětem pomoc s záchrannářským týmem a tím se nula blíží ke skutečnost." Do toho Sel! a pak do ní jeli. Každý den 25.000 dětí Umírat z příčin, jimž lze předcházet. Stojím s UNICEF ve víru, že můžeme změnit číslo z 25.000 na nulu. Vím, že toho můžeme dosáhnout, protože UNICEF je na místě a poskytuhe dětem pomoc s záchrannářským týmem a tým se nula blíží ke skutecnost. "Do toho Sel!

Lekce Lekce
Selena říká, že největší a nejlepší lekci byla několik posledních let a to ta, že je důležité být sama sebou! Selena říká, že největší a nejlepší lekci byla Několik posledních let a to ta, že je Důležitá být sama sebou! Je jedinečná, má svůj vlastní styl, vlastní osobnost, zájmy a stanoviska, které jsou pro ni důležité. Je jedinečná, má svůj vlastní styl, vlastní osobnost, zájmy a stanoviska, které jsou pro ni Důležitá. Přijměte sami sebe a věřte si. Přijmete sami sobě a věřte si. Zabere to nějaký čas, ale Selena říká, že je to velmi důležité. "Cítím, že hoky, zejména ty, které jsou v mém věku, mají tendenci se měnit se pro lidi, ať už je to jejich nejlepší kamarád nebo přítel" říká. Zabere to nějaký čas, ale Selena říká, že je to velmi Důležitá. "Cítím, že Hokye, zejména ty, které jsou v mém věku, mají tendenci se měnit se pro lidi, ať už je to jejich nejlepší kamarád Sky přítel" říká.
Selena říká, že si nemyslím, že je to tak velký problém, se změnit kvůli klukovi... Selena říká, že si nemyslím, že je to tak velký problém, se změnit kvůli kluk ... Možná jste o něm slyšeli, skutečně! Možná jste o něm slyšeli, Skutečně! Je to jedna třetina Jonas Brothers, nikdo jiný, než Nick Jonas!! Je to jedna třetina Jonas Brothers, nikdo jiný, než Nick Jonas! Sel říká, že po jejím rozchodu s Nickem si uvědomila, jak se změnila. "Po druhé jsem ztratila sama sebe!" říká. "Měla jsem přátele a rodinu, kteří mi řekli že jsem se změnila, ale neviděla jsem to - dokud jsem se s ním nerozešla." Sel říká, že po jejím rozchodu s nickem si uvědomila, jak se změnila. "Zadruhé jsem ztratila sama sobě!" Říká. "Měla jsem přátele a rodinu, které mi řekli že jsem se změnila, ale neviděla jsem to - Dokud jsem se s ním nerozešla. "

Selena si slíbila, že se nikdy nezmění, aby udělala Selena si slíbila, že se nikdy nezmění, aby udělala
někoho jiného šťastným a nikdy neztratí pohled na někoho jiného šťastným a nikdy neztratí pohled na
to, co má ráda na sobě a co dělá její klíště!! to, co má ráda na sobě a co dělá její klíště!

Ona říká, že byste se nikdy neměli měnit kvůli Ona říká, že byste se nikdy neměl měnit kvůli
klukovi či holce. kluk či holce. Pokud rád sleduješ sportovní Pokud rád sleduješ sportovní
přenosi a ona ne, neznamená to, že by ses toho přenos a ona ne, neznamená to, že by ses toho
měl někdy vzdát! měl někdy vzdát! Pokud se ti líbí tvoje krátké vlasy, Pokud se ti líbí tvoje krátké vlasy,
ale on má raději dlouhé, neměla bys mít nikdy pocit, ale on má raději dlouhé, němé bys mít nikdy pocit,
že si vlasy necháš narůst, jak by si prosil. že si vlasy necháš narušuje jak by si prosil.
K zapamatování těch pocitů Sel napsala píseň K zapamatování těch pocity Sel napsala píseň
"I woun't Apologize" ("Nebudu se omlouvat") "I woun't Apologize" ("Nebudu se omlouvam")
"Tato píseň v podstatě představuje, "Tato píseň v podstatě představuje,
že se nemusíte se omlouvat za to, že se nemusíte se omlouvám za to,
kdo jste a jen ho obejměte!!" kdo jste a jen ho obejměte! "

Selena má nejlepší způsoby, jak napravit špatný den...
1. 1. Mluví o svých problémech s maminkou nebo babičkou "Ráda mluvím s babičkou. Je to zajímavé. Miluji být doma, tak ráda mluvím s babičkou, a všem okolo ní." Mluví o svých problémech s maminkou nebo babičkou "Ráda mluvím s babičkou. Je to zajímavé. Miluji být doma, tak ráda mluvím s babičkou, a všem kolem ní."
2. 2. Kouká na oblíbené DVD "V teplákách koukám na "Přátelé"!" Koukám na oblíbené DVD "v teplákách koukám na" Přátelé "!"

Seleny způsob číslo 1, jak si vykouzlit úsměv na tváři!
"Hudba. Miluju hudbu. Ráda poslouchám hudbu. Vždycky mě inspiruje muzika Kelly Clarkson, Taylor Swift. Obě velmi pomáhají a mají povznášející písně!" "Hudba. Miluju hudbu. Ráda poslouchal hudbu. Vždycky mě inspiruje muzika Kelly Clarkson, Taylor Swift. Obě velmi pomáhají a mají povznášející písně!"

Zdroj:
 Všem se omluvám,že je to pořád dvakrát..=D Ale už se mi to nechce opravat..Děkuji za pochopení!!

!!KOPÍRUJ SE ZDROJEM!!

Hlasuj prosímtě pro mě zde!!Prosímtě na kolenou..

Selena Gomez Fansites
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 layout-layoutek layout-layoutek | Web | 8. července 2010 v 22:04 | Reagovat

ahojki sry ze takhle pisu reklamy ale fakt to potrebuju
poradam na svem blogu opravdu mega grafickou sutěž a byla bych ráda kdyby ses zůčastnila a kydybys nechtěla tak aspoň pls řekni o téhle soutěži i jiným blogů fakt moc díki už za to že sisi to přečetla
kiki☻

2 immortality immortality | Web | 8. července 2010 v 22:06 | Reagovat

ten text je trochu nepřehledný, četla sis to než si to zkopírovala?

3 °M°_ :) °M°_ :) | Web | 8. července 2010 v 22:11 | Reagovat

zdarec.. nejsem ta co to píše na každej.. blog..!! proto ti chci říct.. tvůj blog mě moc zaujal.. sel mám taky ráda... a tvůj lay .. NÁDHERA nechceš spřátelit? odepíš Mautinka..!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama